شماره مطلب : 2805
زمان انتشار : 96/7/30 - 16:02 2017/10/22
آوینی فیلم - دبیر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی از تمدید مهلت ثبت‌نام این دوره از مسابقات خبرداد و گفت: بنا بر درخواست‌های مکرر کارکنان و همکاران، ثبت‌نام تا ۱۰ آبان‌ماه ادامه دارد.

تمدید نام‌نویسی در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

آوینی فیلم - دبیر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی از تمدید مهلت ثبت‌نام این دوره از مسابقات خبرداد و گفت: بنا بر درخواست‌های مکرر کارکنان و همکاران، ثبت‌نام تا ۱۰ آبان‌ماه ادامه دارد.

مهدی یوسف دبیر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، از تمدید مهلت نام‌نویسی در این دوره از مسابقات خبرداد و گفت: پیش از این قرار بود تا زمان ثبت نام تا 30 شهریورماه انجام گیرد امّا بنا بر درخواست‌های مکرر کارکنان و همکاران در صدا و سیما، ثبت‌نام تا 10 آبان‌ماه ادامه یافت. وی با بیان اینکه ویژه کارکنان رسانه ملی و خانواده آنها برگزار می‌شود اظهار کرد: در این دوره که ویژه کارکنان شاغل، بازنشسته و خانواده آنهاست، شرکت‌کنندگان می‌توانند در رشته حفظ یک جزء، 5 جزء‌و حفظ سوره‌های تور و مومنون، مسابقه کتبی مفاهیم و معاف اهل‌بیت(ع) (ویژه بزرگسالان)، قرائت قرآن کریم (ویژه برادران)، ترتیل‌خوانی قرآنی (ویژه خواهران)، حفظ یک جزء (نوجوانان 7 تا 15 سال) و حفظ و قرائت 10 سوره کوتاه جزء 30 قرآن کریم (ویژه خردسالان 4 تا 7 سال) شرکت نمایند.  دبیر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی با اشاره به بخش‌های دیگر این مسابقات گفت: در بخش جانبی مسابقات نیز مسابقات خوشنویسی و کتابت آیاتی از قرآن، فیلم کوتاه 114 ثانیه‌ای با موضوعات قرآنی و نگارش مقاله با محوریت موضوعات قرآنی پیش‌بینی شده است که علاقه‌مندان می‌توانند در آن شرکت کنند. به گزارش تسنیم: مراحل اول مسابقات در تهران و مراکز استانها در اوایل آذرماه و همزمان با هفته وحدت برگزار می‌شود در این دوره نیز از چهره‌های برتر قرآنی و همکاران حافظ کل قرآن کریم و پدیدآورندگان آثار پژوهشی قرآنی تجلیل خواهد شد. شاغلان و علاقه‌مندان به حضور در این مسابقات می‌توانند  تا 10 آبان‌ماه با مراجعه به سایت quranpr.irib.ir ضمن کسب اطلاعات نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید