شماره مطلب : 2001
زمان انتشار : 94/1/14 - 16:17 2015/4/3
مسئول هیئت فاطمیون  از آغاز ثبت‌نام اعتکاف مسجد امام حسن مجتبی(ع) در سال 94 خبر داد.
ادرس:سعادت آباد،بلوار دریا،خ شفق،جنب دانشگاه آزاد،مسجد امام حسن مجتبی(ع)
بهانه ی وصلی دیگر

زمان و نحوه ثبت نام و برنامه های اعتکاف هیئت فاطمیون(بهانه وصل 8)

مسئول هیئت فاطمیون از آغاز ثبت‌نام اعتکاف مسجد امام حسن مجتبی(ع) در سال 94 خبر داد. ادرس:سعادت آباد،بلوار دریا،خ شفق،جنب دانشگاه آزاد،مسجد امام حسن مجتبی(ع)

هیئت فاطمیون برگزار می نماید (اعتکاف بهانه وصل8)

باز توفیق آن را پیدا کرده ایم دور هم گرد آمده و با یار خلوت نمائیم،امسال هم طبق وعده  معتکف حریم یار می شویم و به رسم وفا در مسجد امام حسن مجتبی(ع)معتکف میگردیم.
مراسم اعتکاف با حضور سخنرانانی همچون حجج الاسلام پناهیان،طائب،حائری زاده ،کرمی نیا،احمدی،نوری سلطان و .... و مداحی و مناجات خوانی روح ا... بهمنی،حاج امیر صفرنژاد، روح الله کاظم زاده،حاج امیر عباسی ، سید مهدی حسینی،حاج ناصر مالکی و کربلایی مرتضی عطاران و ...برگزار میگردد.

قابل توجه متقاضیان محترم؛
زمان و نحوه ثبت نام از متقاضیان شرکت در مراسم اعتکاف مسجد امام حسن مجتبی (ع)هیئت فاطمیون(بهانه وصل8) در سال 1394 به شرح ذیل اعلام می گردد:

·    ثبت نام اوّلیه از تاریخ 14 فروردین  لغایت 20فروردین ماه  و از طریق سایت www.fatemyon.com  انجام خواهد شد. ثبت نام برادران تا 5 اردیبهشت ماه تمدید شد.ظرفیت محدود می باشد)
·    زمان برگزاری مراسم معنوی اعتکاف از شنبه 12اردیبهشت لغایت دوشنبه 14 اردیبهشت ماه می باشد.
·    متقاضي بايستي با توجه به مدرک شناسايي، مشخصات خود را دقيق و کامل درج نمايد. بديهي است هرگونه اشتباه يا نقص در اعلام مشخصات موجب حذف از مراحل پذيرش شده و هيچگونه اعتراض امکان پذير نمي‌باشد.لذا توصيه مي شود در ثبت نام اوليه کاملا دقت فرماييد.
·    رده سنی جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف 15 الی 50 سال می باشد .
·    زمان و مکان تحویل کارت شناسایی معتکفین و پرداخت هزینه اعتکاف پس از ثبت نام در سایت و در زمان قید شده ،  یکشنبه 30 فروردین  لغایت دوشنبه 31 فروردین ماه از ساعت 18 الی 20 در سعادت آباد،بلوار دریا، خیابان شفق ،مسجد امام حسن مجتبی(ع)  انجام خواهد شد.
·    مبلغ ثبت نام 500,000 ریال می باشد. (درصورت عدم دریافت کارت و پرداخت هزینه مزبور در تاریخ مقرر ،  ثبت نام شما حذف و نفرات رزرو  جایگزین خواهند شد)
·    بهمراه داشتن کارت شناسایی معتکفین در هنگام آغاز مراسم الزامی  می باشد .
·    زمان پذیرش و حضور در مسجد روز قبل (جمعه 11اردیبهشت از ساعت 23:00 حداکثر تا ساعت 1:00 بامداد) می باشد .
·    جهت کسب اطّلاعات بیشتر و یا ارایه ی نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود می توانید با شماره تلفن های 09391086777  و یا info@fatemyon.com تماس حاصل فرمائید .
.    نشانی مسجد امام حسن مجتبی(ع):سعادت آباد،بلوار دریا، خیابان شفق ،مسجد امام حسن مجتبی(ع)

هیئت فاطمیون
ستاد اجرایی اعتکاف  (بهانه وصل 8)

ظرفیت  قسمت خواهران تکمیل شده است

ظرفیت  قسمت برادران تکمیل شده است
    

گزارش تصویری اعتکاف هیئت فاطمیون(بهانه وصل7) سال 1393 - 1
گزارش تصویری اعتکاف هیئت فاطمیون(بهانه وصل7) سال 1393 - 2

 

اضافه کردن دیدگاه جدید